החיים בחותם

1 1

בחרו בחינוך

אסנת כץ, ניר גבר וארז מימון סופר, סיימו היום את הכשרת הקיץ שלנו ובקרוב מאוד יתחילו את דרכם.ן במערכת החינוך. הם.ן מגיעים.ות אלינו מרקע שונה, אבל יש מטרה משותפת שמחברת ביניהם.ן והיא חינוך. 

ניר גבר, מוזיקאי מוכר עם להקה מצליחה. עכשיו הוא גם חותמיסט.
שאלנו אותו מה גרם לו לעשות את השינוי ולהצטרף לתוכנית שלנו?
"כחלק משינוי כללי, עברתי מתל אביב לבית במושב וחיפשתי תחום שיש בו משמעות וכך הגעתי להוראה. אני מאמין שההוראה תיתן לי הנאה וסיפוק, ובחרתי ב"חותם" על סמך המלצות של מכרים מתחום החינוך".

אסנת כץ עדיין עושה מילואים כרס"ן בחיל האוויר.
בעברה אפשר למצוא שלוש שנים בהן היתה חלק ממשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו יורק, שמהן היא חזרה להיות פקחית טיסה במגדל אילת, עובדה והרצליה. 
ועכשיו, היא בחרה להיות חותמיסטית.
"חינוך הוא הבסיס לשוויון ולשינויים, ולכן טבעי עבורי להיות כאן. תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים בכלל ועם נוער בפרט".

כמו אסנת, גם ארז מימון סופר הגיע אלינו לחותם עם עבר במערכת הביטחון.
"ב-22 השנים האחרונות שירתי כלוחם ומפקד בצה"ל במגוון תפקידים. הכשרתי ופיקדתי על מאות חיילים באופן ישיר. בגלל שחשובה לי אג'נדה בעשייה, ראיתי בחותם פלטפורמה אידיאלית. אני מאמין מאוד בשוויון הזדמנויות בחינוך לכל ילד וילדה בישראל, לכן התחברתי מיידית לחותם.
בנוסף יש בחותם את המעטפת, התמיכה הגדולה והליווי בשנתיים הראשונות. כל אלה יסייעו לי להיות מחנך ומורה טוב יותר. אני גאה להיות כאן. החלום שלי הוא שהתלמידות והתלמידים שלי יצליחו לממש את הפוטנציאל הטוב שבהם.ן, וברמה האישית, שבעוד עשרים שנה תהיה בי את התשוקה להשפעה ולחינוך שיש בי היום".


שלושה סיפורים של חותמיסטית וחותמיסטים מהמחזור הנוכחי שלנו.
אולי במחזור הבא, נשמע גם את הסיפור שלכן ושלכם?

1 2

עוד בקטגוריה החיים בחותם