קהילת חותם

shmuel 1

הכר את הבוגר

הכירו את שמואל אברמוב, בוגר הנדסת מכונות מהטכניון שעבר את המיונים לתכנית חותם וכיום הוא מורה חותמיסט!

"במהלך לימודיי בטכניון, הייתי פעיל מאוד בקרב הסטודנטים. שמתי לב שיש קשר ישיר בין אזור המיקוד שבו נולדת וגדלת לבין היותך סטודנט בטכניון. אמנם יש לא מעט מקרים המוכיחים אחרת, אך עדיין הסטטיסטיקה מראה זאת היטב. לפי דעתי הדרך היחידה לשינוי המצב, ולצמצום פערים אמיתי בחברה שלנו היא על ידי חינוך. חינוך המתחיל כבר בחטיבה וממשיך בתיכון.

חותם בעיניי היא הדרך להשגת מטרה זו. חותם מאמינים במתן אפשרות לנוער לבחור את עתידו, ללא קשר לאזור המיקוד שבו הוא גדל. בנוסף חותם מהווה רשת ענפה של בוגרים ובוגרות העוזרות להפרייה, עידוד, ומתן תמיכה בכל שלבי התהליך. דבר העוזר מאוד להיות חלק מקהילה כל כך עשירה, מגובשת וחזקה.

הדבר הכי משמעותי שלמדתי במהלך עבודתי כמורה שזה לא פשוט כמו שזה נראה. גיליתי שכדי להיות מורה טוב צריך להיות יצירתי, שונה ומעניין. כדי לסקרן את הנוער של ימינו לא מספיק בעוד מורה ״שגרתי״ שמלמד עם לוח וטוש. אני חושב שבעבודה כמו מורה ומחנך יש המון רגעים קטנים של ריגוש ואושר.

בעוד חמש שנים אני רואה את עצמי עדיין בתחום החינוך ללא ספק. התאהבתי ולא רואה את עצמי במקום אחר. חלומי הקטן הוא לפתוח מרכז למידה לנוער המשלב שימוש בטכנולוגיה ומדעים יחד עם העצמה אישית ופיתוח תחושת המסוגלות."

המיונים לתכנית חותם בעיצומם!

עוד בקטגוריה קהילת חותם