קהילת חותם

1לילך מרקוביצקי 1

חותמיסטית ששווה להכיר

לילך מרקוביצקי.

מחזור ג' בחותם, בעלת תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. מלמדת מתמטיקה ומחנכת בעירוני ה' בחיפה. 

שווה לי לקום בבוקר כדי: אני מאמינה שכל יום מתחיל בטוב, לכל אחד מאיתנו יש את הכוח להפוך את היום לעוד יותר טוב! לגרום למישהו לחייך, לעזור למישהו אחר וזה נותן לנו סיפוק אדיר והופך את היום שלנו לטוב ומשמעותי.

למה באתי לחותם: תמיד נמשכתי להוראה, רק אחרי שהפכתי לאמא הבנתי שאני חייבת להיות במערכת החינוך! שאני חייבת לתרום את חלקי לנוער שגדל כאן.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: כשכיתת החינוך שלי החזירה לי אהבה וחגגה לי יום הולדת מושקע בכוונות לשמח אותי ולהודות לי על 3 שנים שליוותי אותם. המילים שאמרו לי ריגשו אותי עד דמעות!

הרגע הכי מביך/מצחיק: כשנפלתי באמצע שיעור כשלבשתי שמלה…

משפט בלתי נשכח שתלמיד.ה אמר.ה לי: היו לא מעט, אבל תלמידה כתבה לי אחרי שנה שכבר לא לימדתי אותה שהיא חושבת עליי ועל השיחות שהיו לנו והן עדיין מלוות אותה למרות שאני לא המורה שלה. זה הראה לי שבאמת נגעתי בה והשפעתי עליה.

הדבר הכי חשוב שגיליתי על עצמי: שאני מאוד אוהבת את עבודת ההוראה ואני מאוד שלמה עם ההסבה שעשיתי.

החותמיסט.ית שהכי עזר לי: אני חושבת שבבית הספר שלי נוצרה קהילת חותם ועזרנו אחד לשני. עדי ליכטנשטיין וטל איינס הגיעו ביחד איתי לבית הספר ועברנו את כל הקשיים ביחד. תמכנו אחת בשנייה וזה עזר לי מאוד!!

העצה הכי טובה שהייתי נותנת לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: לא לפחד לעשות את השינוי שאני כל כך רוצה! הלב יודע מה הוא רוצה..

בעוד חמש שנים אהיה: מורה, מחנכת, מרכזת לא משנה מה העיקר להיות בתחום החינוך ובעיקר לעסוק בעבודה עם בני נוער.

עוד בקטגוריה קהילת חותם