חותמיסטית ששווה להכיר

קמר גונידי

מחזור י’ בחותם, בעלת תואר ראשון במדעי בריאות הסביבה במכללת הדסה ותואר שני כמוסמכת לבריאות תעסוקתית באוניברסיטת תל אביב.
מורה לביולוגיה בבית ספר אלקימה בירושלים.

 

שווה לי לקום בבוקר: כדי לחוות יום לימודים חדש באנרגיות חדשות וטובות.

באתי לחותם: מתוך תהליך אישי שבסופו הבחירה להיות מורה, הבנתי עם הזמן שזה המקצוע הכי משמעותי בעיניי ושזו הדרך לעשות שינוי בחברה.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: היה סקר כיתתי שבו התלמידים ענו על שאלה “איזה מקצוע אתם הכי אוהבים ללמוד?”. המחנכת שלהם נכנסה לשיעור שלי ואמרה לי מול התלמידים שרובם ענו שהם אוהבים את המקצוע שאני מלמדת והם התחילו להגיד כמה השיעורים שלי מעניינים אותם וכמה הם אוהבים אותי ואת דרך ההוראה שלי.

משפט בלתי נשכח שתלמיד אמר לי: הודעה ששלחה לי תלמידה שהייתי המחנכת שלה כשעזבתי בית הספר ״אני בטוחה שאהיה אישה חזקה ואגשים את החלומות שלי ואהיה מיוחדת, את לא יודעת אבל השיחות שלך איתי הן הסיבה היחידה והמשמעותית לבחירות ולהחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים״.

הדבר הכי חשוב שגיליתי: גיליתי על עצמי שאני אוהבת לתת ושערך הנתינה בשבילי נמצא במקום ראשון! בנוסף, גיליתי שיש לי יכולת לתכנן דברים מאפס, יכולת סדר וארגון ברמה גבוהה ויכולת לחשוב ולתכנן באופן מערכתי.

החותמיסט שהכי עזר לי: חותם כקהילה תמיד עוזרים, אבל יש דמות כל כך משמעותית בתהליך ההתקדמות שלי בחותם, מוביל בית מזרח ירושלים, מחמוד דאהר. החותמיסטית שהכי עזרה לי והייתה תמיד לצדי ותמכה בי היא אסלאם כדר.

העצה הכי טובה: להצטרף לחותם!

בעוד חמש שנים: אהיה מנהלת בית ספר פורצת דרך.

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA ו-Google מדיניות הפרטיות ו תנאי השירות לישם.
This site is registered on wpml.org as a development site.