קהילת חותם

kanubash 2

חותמיסטית ששווה להכיר

קנובש טללה תגאייה.

מחזור ז' בחותם, מהנדסת כימיה וכיום מורה למתמטיקה בתיכון בקדימה-צורן. 

למה באתי לחותם: לאחר סיום לימודי התואר עבדתי בחברת טבע למשך שבע שנים. החלטתי לעשות שינוי וידעתי שאני רוצה לעבוד במקום שתהיה לי בו השפעה וארגיש שהתרומה שלי משמעותית. לאחר שבחרתי בחינוך מצאתי שחותם מקדם ערכים שחשובים לי מאוד. קידום, חיזוק ומתן הזדמנות שווה לתלמידים הנמצאים בפריפריה החברתית, גאוגרפית. הכשרת מורים מקצועיים ואיכותיים המגיעים לתחום החינוך מתוך שליחות ורצון לקדם את התלמידים שלא הייתה להם הזדמנות אמיתית להצליח במסגרת בה גדלו ולמדו.

העצה הכי טוב שהייתי נותנת לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: להגיע מוכנה ופתוחה ללמידה והתפתחות. את הולכת לעבור תהליך משמעותי וחשוב עם עצמך וחברייך, את תלמדי להבין את החוזקות והחולשות שלך ומתוך כך תגלי מהי הדרך החינוכית הנכונה והמדויקת עבורך.

משפט בלתי נשכח שתלמיד.ה אמר.ה לי: תלמיד כיתה י' שלימדתי אמר לי בסוף השיעור: "את יודעת? אני לומד מתמטיקה כבר עשר שנים וזו הפעם הראשונה שאני מרגיש שאני מבין וטוב במתמטיקה והכל בזכותך!" כמובן שהכל בזכותו, אבל הנוכחות שלי והאופן בו תיווכתי לו את החומר גרמו לו להביא לידי ביטוי את היכולות שהיו בו תמיד. התחושה שתלמיד מצליח בניגוד לחוויות קודמות היא התחושה המספקת והמרגשת ביותר.

בעוד 5 שנים אהיה: מורה מקצועית המלמדת את כל רמות הלימוד. ממשיכה ללמד שיעורים פרטיים בכדי להגדיל את ההכנסה החודשית שלי ופותחת קבוצות למידה בכדי למקסם את הפוטנציאל. בנוסף אני מלמדת קבוצת תלמידים שאין באפשרותם לממן שיעורים פרטיים.

עוד בקטגוריה קהילת חותם