קהילת חותם

שני מייזלס

חותמיסטית ששווה להכיר

שני מיזלס.

מחזור ד' בחותם, מחנכת, מורה לאזרחות ורכזת פיתוח מקצועי והערכה חלופית בתיכון קרית שרת בחולון.
בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל מאוניברסיטת בן גוריון, סטודנטית לתואר שני במנהל ומדיניות בחינוך – בהתמחות בחינוך דמוקרטי באוניברסיטת ת"א.

שווה לי לקום בבוקר כי: אני עושה את מה שאני אוהבת, העבודה שלי מגוונת ומאתגרת ובעיקר מאד דינאמית.

באתי לחותם כי: שמעתי על חותם בתחילת התואר הראשון כשרק התחילה התכנית ובסיומו ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות. באתי כי אני מאמינה בחינוך וחותם כי רציתי להיות חלק מקבוצה שעושה את זה יחד.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: אני מתרגשת מהמון דברים יומיומיים שמתרחשים בכתה: שאלה מעניינת, כשנופלים אסימונים או שיחה אישית משמעותית מרגשת אותי לעיתים קרובות. אירוע שאני זוכרת במיוחד הוא מבחן מסכם שעשיתי לכתת אתגר בשנה הראשונה. פתאום היה שקט בכתה והתלמידים עבדו ברצינות. הרגשתי שקרה כאן משהו ושלימדתי אותם ללמוד.

הדבר הכי חשוב שגיליתי על עצמי: אני אוהבת את מה שאני עושה והמזל שלי הוא שאני מלמדת בבית ספר שמאפשר לי להתפתח ולהגשים חלומות פדגוגיים.

החותמיסט.ית שהכי עזר.ה לי: החותמיסטית שמלווה אותי בשש השנים האחרונות היא טלי לגזיאל. הכרנו קצת לפני חותם אבל רק אחרי שהתחלנו את ההכשרה ושובצנו יחד לבית ספר התקרבנו. אין לי מושג איך הייתי שורדת בלעדיה!

העצה הכי טובה שהייתי נותנת לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: לתעד ולעבוד מסודר. אם יש משהו שמורים גרועים בו ממש זה תיעוד. לא צריך להמציא את הגלגל כל שנה מחדש ואני, לצערי, ממש גרועה בליישם את זה.

בעוד חמש שנים אהיה: אין לי מושג. לפני חמש שנים לא הייתי מדמיינת שעדיין אהיה בבית ספר, אז אין לדעת…