קהילת חותם

WhatsApp Image 2022 08 14 at 10.01.52 2

חותמיסט ששווה להכיר

ערן נוב

מחזור ח' בחותם, בעל תואר ראשון בארכיאולוגיה והיסטוריה כללית באוניברסיטת בן גוריון.
מורה להיסטוריה באורט ע"ש נעמי שמר, גן יבנה.

שווה לי לקום בבוקר כדי: כדי לקבל נשיקת בוקר טוב מהבת שלי (בת חמש) וחיוך מהבן שלי (בן שנה).

למה באתי לחותם: כשהחלטתי להפוך למורה רציתי לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. כפי שאני משקיע בעבודה שלי, היה לי חשוב לקבל את ההכשרה הטובה ביותר. בנוסף, כתלמיד שהתחנך בערד הפריפריאלית, התחברתי לחזון של חותם.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: היו הרבה… לפני כמה שנים אבא של אחד התלמידים נפטר. מעבר לעובדה שאני הייתי שיחת הטלפון הראשונה של התלמיד, היה ממש מרגש לראות את כל תלמידי הכיתה נרתמים לעזור, כולם הלכו לשבעה כמה פעמים וקיבלו אותו בחזרה בחיבוק חם.

הרגע הכי מביך שהיה לי בכיתה: קורה שכל שנה אני מלמד בשכבת י' על הרצל ובשכבת יא' על היטלר בערך באותו הזמן. לעיתים שני השמות מתבלבלים לי.

משפט בלתי נשכח שתלמיד.ה אמר.ה לי: במפגש של חוש"ן תלמיד אחד תיקן תלמיד אחר מכיתה יא', ואמר לו שגברים הומואים כן יכולים להביא ילדים לעולם.

הדבר הכי חשוב שגיליתי על עצמי: אני בן אדם של בוקר. לא מסוגל לעבוד אחרי שמונה בערב, אבל מתעורר כל יום בארבע בבוקר. זה ממקסם לי את היום.

החותמיסט.ית שהכי עזר לי: בלי חותם כנראה שלא הייתי מורה היום. האחראים עליי בתקופת ההכשרה היו מאוד משמעותיים עבורי: נדב גרינברג, הדר פיזם ואהרל'ה כהן. אני חב להם תודה גדולה. 

העצה הכי טובה שהייתי נותן לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: מורה טוב הוא מורה שיודע לשתף פעולה עם מורים אחרים. צוות מורים מגובש הוא המפתח למורים טובים יותר. 

בעוד חמש שנים אהיה: בשנת שבתון. אשתי ואני מתכננים חצי שנה טיול באוסטרליה וניו זילנד.

עוד בקטגוריה קהילת חותם