חותמיסט ששווה להכיר

פחרי אבו אלקיעאן

מחזור ז’ בחותם, בעל תואר ראשון בהנדסה כימית, ותואר שני בהנדסת תעשייה וניהול. מחנך, מורה למתמטיקה ורכז פדגוגי בבית הספר מקיף אום בטין.

 

שווה לי לקום בבוקר כדי: לקבל ולתת השראה, להיות עם תקווה ליום טוב יותר. להציב מטרות ולהגשים אותן.

למה באתי לחותם:באתי לחותם מהתעשייה כמהנדס כימיה, כי רציתי לחולל שינוי- לעזור לאחרים ולהשפיע על עולמם.ן של תלמידים ותלמידות. מצאתי את תכנית חותם כפלטפורמה ייחודית וככזו המתאימה ביותר לחולל שינוי בחינוך, כי אני מאמין שהשינוי מתחיל בכיתה.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: הייתי מחנך כתה י”ב, לקראת סיום השנה שברתי רגל והייתי עם גבס. החלטתי לצאת לטיול השנתי עם כתת החינוך, כי היה לי חשוב שהתלמידים יחוו את החוויה, ולא יפספסו את הרגע המרגש של סיום המחזור כאשר הם ביחד, עוברים חוויה משותפת ומשמעותית.

משפט בלתי נשכח שתלמיד.ה אמר.ה לי: אחת התלמידות של כיתת החינוך שלי בכתה י”ב ביקשה ממני שלא לחנך יותר בחיי, רצתה שהם יישארו הכתה האהובה והאחרונה שלי כמורה בבתי הספר.

הדבר הכי חשוב שגיליתי על עצמי: בתקופות של אי וודאות טמונות ההזדמנויות הכי משמעותיות, כי למעשה אתגרים מייצרים יצירתיות. בנוסף, היכולת לחשוב חיובי היא כלי משמעותי להצלחה והתקדמות.

החותמיסט.ית שהכי עזר לי:צוות הליווי וההכשרה של חותם.

העצה הכי טובה שהייתי נותן לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: אל תשאף להיות טוב יותר מאחרים, תהיה הראשון- תהיה הראשון שמשתנה, תהיה הראשון שמאתגר את עצמו ומתגבר על אתגרים.

בעוד חמש שנים: 
מנהל בית ספר רלוונטי ומקדם שיוויון הזדמנויות בחינוך, בית ספר פורץ דרך אשר ייתן מענה לאוכלוסייה הבדואית.

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA ו-Google מדיניות הפרטיות ו תנאי השירות לישם.
This site is registered on wpml.org as a development site.