קהילת חותם

הובר 1

חותמיסט ששווה להכיר

תומר הובר.

מחזור ה' בחותם, בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה במרכז האקדמי לב בירושלים ולומד לתואר שני בחינוך לנוער בהדרה ובסיכון באורנים.
מחנך כיתת טכנאים באורט דפנה בקרית ביאליק ומורה למתמטיקה ופיזיקה.

שווה לי לקום בבוקר כדי: לנשק את הילדים שלי, ולהגיע לבית הספר כדי להיות כתובת לתלמידים שלי.

למה באתי לחותם: בתואר הראשון קיבלתי מלגת לימודים ממפעל הפיס, ובמסגרת המלגה נתתי שעות פרטניות במתמטיקה בבית הצייר, בית ספר הזדמנות שנייה בירושלים – שם התאהבתי במקצוע. חותם הופיעו ועכשיו אני לא יכול להיפרד, נהנה ושמח להיות חלק מזה.

הרגע הכי מרגש שהיה לי בכיתה: שתלמידים שלי החליטו לחגוג לי יום הולדת בהפתעה. הם הלכו לבקש כסף מהמנהלת ואישור יציאה מבית הספר, וכשרצו לקרוא לי לכיתה, באו להודיע לי ששני תלמידים שלי הולכים מכות. רצתי בעמוק לכיוון הכיתה ומצאתי שם מסיבת יום הולדת.

משפט בלתי נשכח שתלמיד אמר לי: שנה וחצי אחרי שעזבתי בית ספר אחד ועברתי למקום אחר, באתי לבקר בבית הספר הישן. אחרי שסיימתי את הביקור, תלמידה שלי לשעבר שלחה לי הודעה עם תמונה של פיסת מבחן במתמטיקה, שעליו היא רשמה על עצמה שהיא טיפשה ואני בתגובה כתבתי לה משפט עידוד והוסיפה לתמונה כיתוב: "רציתי להגיד לך תודה כבר המון זמן, כי בזכותך עליתי המון. יש לי את מה שכתבת שמור בבית וכל יום אני מסתכלת על זה ורק בגלל שהאמנת בי התחלתי להאמין בעצמי ולהשקיע, אז תודה!"

הדבר הכי חשוב שגיליתי על עצמי: שאני משמעותי לתלמידים שלי וזה גם מבלי לעשות גלגולים באוויר, פשוט להיות שם בשבילם.

החותמיסט.ית שהכי עזר לי: רון פלג, הציוות שלי בבית הספר הראשון אליו חותם שלחו אותנו. "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא"

העצה הכי טובה שהייתי נותן לעצמי לפני שהצטרפתי לחותם: להצטרף לחותם😉

בעוד חמש שנים אהיה: רכז מקצוע, וביחד עם הצוות שלי נוכל לעשות פלאים עם התלמידים שלנו. רק צריך להאמין!

עוד בקטגוריה קהילת חותם