מיומנה של סטודנטית

מיה לזרוביץ’

מיה לזרוביץ’, חותמיסטית מחזור ט׳ ועוד רגע ממש, בוגרת התואר השני יישומי בניהול וארגון מערכות חינוך, מספרת על החוויה בתכנית ועל המשמעות שלה בדרכה המקצועית.

לימודי התואר השני היו חוויה משמעותית וחשובה בהתפתחות המקצועית שלי. הלימודים התמקדו בלמידה מעשית ורלוונטית לעבודת המנהלת בפועל.

במהלך הלימודים, נחשפתי לגישות ניהוליות מתקדמות ולכלים יישומיים שיסייעו לי כמנהלת בית ספר לעתיד. התוכנית שמה דגש על חשיבות השוויון ההזדמנויות בחינוך, וכיצד ניתן לדייק את תפקידה של מנהלת בית הספר כדי לצמצם פערים ולהעניק הזדמנות שווה לכל תלמיד להצליח.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בתואר היה ההתנסות בחוויית הניהול האמיתית. במסגרת הלימודים, השתתפתי בסימולציות ותרגילים מעשיים שחיקו את האתגרים והדילמות שמנהלים נתקלים בהם בעבודתם היומיומית. זו הייתה הזדמנות פז להתנסות בקבלת החלטות ניהוליות בסביבה בטוחה ולקבל משוב מקצועי ובונה.

כל זה כמובן לא היה יכול להתרחש בלי הקבוצה האיכותית שלמדה איתי את התואר. חברי הקבוצה באו ממגוון בתי ספר, ארגונים חינוכיים ותפקידים מגוונים, והיכולת ללמוד מניסיונם והשקפותיהם העשירה משמעותית את החוויה הלימודית. הדיונים והעבודות הקבוצתיות איפשרו לי לחשוף נקודות מבט שונות ולפתח חשיבה ביקורתית ויכולות ניהוליות רחבות יותר.

היכולת להתמקד בלמידה מעשית, לרכוש כלים רלוונטיים ולהתנסות בסימולציות ניהוליות, בשילוב עם למידה מקבוצה איכותית ומגוונת, הפכו את החוויה הזו לחלק חשוב בדרכי המקצועית.

הלימודים בתואר שני של חותם עזרו לי לנסח לעצמי ראייה ניהולית-חינוכית שתסייע לי בהובלת בית ספר משמעותי וצודק עבור כלל התלמידים והמורים. אני שמחה על ההחלטה שלי לשים מבטחי בארגון חותם בפעם השנייה, החלטה שהתבררה כטובה ביותר.

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA ו-Google מדיניות הפרטיות ו תנאי השירות לישם.
This site is registered on wpml.org as a development site.