קהילת חותם- שינוי עושים ביחד

DJI_0156

מכירים.ות את זה שאתם.ן פוגשים.ות בחו״ל ישראלי.ת וישר אתם.ן מתנהגים.ות כאילו אתם.ן החברים.ות הכי טובים.ות?! אז ככה זה בדיוק כשאת.ה פוגש.ת חותמיסט.ית אחר.ת… יש מן חיבור מידי כזה ותחושה שאתם.ן מבינים.ות אחד.ת את השני.יה, כי אתם.ן בוחרים.ות יום יום להיות חלק ממשהו גדול.

מה שמיוחד בקהילת חותם זה שהיא כוללת א.נשים מדהימים, שעשו בחירה אמיצה ועושים.ות המון דברים מעניינים ומיוחדים ברחבי הארץ, ולמרות שהם.ן פזורים.ות הם.ן עדיין ביחד- חולקים.ות ידע, נפגשים.ות ושומרים.ות יחד על האור והברק בעיניים במהלך העשייה שלהם.

כצוות קהילה, החזון שלנו הוא להמשיך ולהגביר את העוצמה של קהילת החותמיסטים.ות ולהיות השינוי שאנחנו רוצים.ות לראות בחינוך! המשמעות של זה בפועל היא שיש לנו משימה חשובה והיא לשמור על הגחלת- לקשר בין חותמיסטים.ות שונים.ות, להגיע לכמה שיותר חותמיסטים.ות, כך שכל אחד.ת ת.יצליח למצוא את מקומו.ה בקהילה- מהשתלמות ועד פעילות אקטיבית שוטפת.

יש תכניות במגוון רחב מאוד, בחמישה מרחבים וברמת מעורבות ואקטיביות משתנה כך שכל אחד.ת יכול.ה לתפור לעצמו.ה חליפה אישית, לצמוח, להתפתח אישית ומקצועית ולהשפיע ביחד על הזירה החינוכית בישראל (מוזמנים.ות להציץ במגוון התכניות).
הרעיון הוא שהקהילה מייצרת מפגש בין המחזורים וכל אחד.ת יכול.ה לקדם את מה שבוער בו.ה ולפלס את דרכו.ה כאיש\אשת חינוך, תוך מבט עתידי וליווי אישי, הכולל מנטורינג.

לכבוד השנה החדשה אנו מאחלות לקהילת הבוגרים, להוסיף להחזיק באג'נדה משותפת ולהמשיך את המשימה של צמצום פערים והגברת הטוב בעולם ובחינוך בכל מקום בו נמצאים.ות. שנמשיך להיות קהילה חיה, מתפתחת, יוזמת ויוצרת, המהווה קרקע להגשמת חלומות בשדה המקצועי.

עוד בקטגוריה קהילת חותם